Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
  Welcome to: Świętokrzyski Komitet Obrony Społecznej [Guest] Strona główna
Maja 22 2019 13:42:56  
Nawigacja
Świętokrzyski KOS
  Strona główna
  Artykuły / Felietony
  Forum
  Galeria
  Interwencje
  Linki
  Opinie
  Problematyka społeczna
  Szukaj
  Prześladowania
  Tematyka Rolna
  Statut Stowarzyszenia
  Uwłaszczenia
  Piosenki i wiersze
  Poszukiwane pluskwy-gnidy
  Represje PRL i obecne
  Zagadnienia Religijne
  Kontakt

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 67
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Optins11
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~celina
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 74
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~ewamich (44 pkt.)
3) ~Koral (28 pkt.)
4) ~elka (20 pkt.)
5) ~pawel (20 pkt.)
6) ~Boa (20 pkt.)

 Zobacz Temat
Świętokrzyski Komitet Obrony Społecznej | Świętokrzyski KOS | Prześladowania
Autor KATYŃ-Smoleńsk
@bmigas
Super Administrator

Dodane dnia 12-04-2010 08:22
Wstrząsające informacje.

Czy kandydat na prezydenta Bronisław Komorowski wiedział wcześniej, że ma nastąpić katastrofa samolotu lecącego do Smoleńska, zobacz na www.aferyprawa.com

Jak dowiedzieliśmy się (nie oficjalnie) w smoleńsku mógł rozbić się inny samolot bez pasażerów i załogi (...), a nasza delegacja prawdopodobnie została uprowadzona i wymordowana w innym miejscu (...). Zaznaczamy, że ta wiadomość nie została jeszcze potwierdzona.

Czytaj m. in. na www.kworum.com.pl czy www. aferyprawa.com zobacz zdjęcia na stronie http://smolensk.ws/blog128.html.

Czy pamiętacie co mówił, Bronisław Komorowski, po wydarzeniach w Gruzji 2008r.: Jaki prezydent taki zamach czy Radosław Sikorski podczas prawyborów: były prezydent ... . Nie wspominając Stefana Niesiołowskiego: nie dopuśćmy aby Lech Kaczyński kandydował na prezydenta ... . O czym rozmawiają na ucho, Putin i Tusk, aby wyeliminować podsłuch ... . Wiemy, że okrzykną wszystkich, którzy zadają pytania wy; "terroryści" "oszołomi" "wariaci" "snujący spiskowe teorie" itd. itp. ale czy wykryto m. in. morderców gen. Władysława Sikorskiego, morderców w Katyniu, morderców z 4 lipca 1946r. w Kielcach na Plantach, morderców ks. Jerzego Popiełuszki, europosła Adwneta Filipa, komendanta Policji Marka Papały, Krzysztofa Olewnika, posłanki Barbary Blidy, studenta Stanisława Pyjasa, pomordowanych w Gdańsku w 1970r, w kopalni Wujek, dzieci w Biesłanie, ludzi w teatrze na k/ Moskwy, zleceniodawców zamachu z 11 września 2001r. w Nowym Jorku, morderców zabijających ludzi w Iraku, w Afganistanie, w Palestynie, w Czeczenii, mordowanie ludzi w Chinach, na granicy NRD - RFN, mordowanie dzieci w łonie matki (zgodnie z prawem) czy ujawniono Tajnych Współpracowników SB, kto doprowadza ludzi do depresji, a następnie do samobójstw, itd. itd. I kogo powinnyśmy nazywać, że jest wariat - terrorysta???

"BOŻE COŚ POLSKĘ"

10 kwietnia 2010r. ZAMACH czy Wypadek???

Kto ukrywa Prawdę, manipulując społeczeństwem jest współwinny tej TRAGEDII!!!

Stowarzyszenie Świętokrzyski "KOS" żąda Ujawnienia Prawdy.

Prawdopodobnie można już wnioskować, że katastrofa samolotu nie była przypadkowa.

Miał zginąć Prezydent Polski Lech Kaczyński, Janusz Kurtyka, Zbigniew Wassermann, Anna Walentynowicz i inni pasażerowie, którzy towarzyszyli delegacji, kto by znalazł się w tym samolocie, też by zginął. Nie wygodni świadkowie i badający sprawę, a chcący ujawnić prawdę, będą usuwani w "białych rękawiczkach". Proszę obejrzeć rożne filmy i poczytać prasę światową o tej tragedii. Znów musimy słuchać radia "wolnej europy" - "wolnego świata" aby poznawać prawdę, jak za komuny, słuchaliśmy o II wojnie światowej czy wprowadzeniu stanu wojennego w Polsce. Historia powtarza się, a mordercy, kłamcy i manipulanci mają się dobrze!!! ZAPAMIĘTAJ, jak ujawniają prawdę; m. in. Wielka Brytania - Izrael - USA - Rosja i inni spadkobiercy byłych rządów, co mordowali ludzi i trzymają tajemnicę do dziś, np. o Gen. Władysławie Sikorskim - Pogromie kieleckim - zamachach 11 września - zbrodniach w Czeczeni - ks. Jerzym Popiełuszce. Niektóre media zrobią WIELKIE HALO!!! "Sprawiedliwi" powołają komisje dla robienia wody z mózgu!!! Polacy i rodziny zamordowanych nigdy nie dowiedzą się PRAWDY!!!

http://www.youtube.com/watch?v=gRPyM8KMdEo

http://www.youtube.com/watch?v=11LpvGjd9RU&feature=popular

Będziemy mówić i pokazywać, jak ewentualnie mogło dojść do zamachu ?

Pożegnanie pary prezydenckiej w Krakowie w dniu 18. 04. 2010r. przez delegację z Województwa Świętokrzyskiego.Dlaczego pióro prezydenta Lecha Kaczyńskiego zacięło się gdy podpisywał zdradziecki traktat lizboński w dniu 10. 10. 2009r.?

Czy brat prezydenta Lecha Kaczyńskiego mógł przewidzieć, że dojdzie do "zamachu" w dniu 10.04. 2010r. w lesie pod Smoleńskiem i o czy rozmawiali tuż przed lądowaniem?

Dlaczego pan Jarosław Kaczyński oddał miejsce panu Zbigniewowi Wassermanowi czy dlatego, że musiał zostać z chorą matką?

Jaka była przyczyna odmowy lotu tym samolotem, największego sługusa Moskwy i zbrodniarza stanu wojennego Wojciecha Jaruzelskiego?

Kto ponosi odpowiedzialność za sporządzenie listy pasażerów z największej półki i zezwolił na wspólny lot?

Dlaczego samolot wystartował z Warszawy wiedząc, jaka panuje pogoda w Smoleńsku?

Dlaczego manipulowano m. in. ilością pasażerów, podchodzeniem do lądowania, że piloci nie znali języka rosyjskiego, dlaczego zabierano dziennikarzom wszelkie filmy?

Kto manipuluje słowami, że samolot był za stary, a pilot za młody?

Czy była to wizyta służbowa czy prywatna, a obsługa lotniska w Smoleńsku wiedziała, jaka to delegacja?

Czy dowiemy się prawdy, jak dowiedzieliśmy się o zamachu na gen. Władysławie Sikorskim czy Jerzym Popiełuszce?

Kto dokonał zamachu na parze prezydenckiej i zginęło 94 pasażerów?

Dlaczego wcześniej wylądował samolot z dziennikarzami, a później lądowały inne samoloty?

Czy ktoś wydał służbowe polecenie, aby lądować ponieważ jest późno na uroczystości w Katyniu?

Bywało już w historii, aby objąć tron Władcy - Króla, to pozbawiano życia kogoś z rodziny, a żona gdy nie urodziła syna - następcy Króla, była mordowana!

Co wydarzyło się 4 lipca 1946r. w USA, w Kielcach i co wydarzy się ewentualnie 4 lipca 2010r. w Polsce?

Dlaczego doszło do tragedii 11 września w Nowym Jorku i tyle osób poświęcono, gdy samoloty uderzyły w wieżowce, a później bez żadnego powodu zaatakowano Irak?

Delegacja NSZZ "Solidarność" Rolników Indywidualnych powiatu kieleckiego w dniu 20. 04. 2010r. oddaje hołd tragicznie zmarłemu posłowi Przemysławowi Gosiewskiemu podczas Mszy św. w kieleckiej katedrze.KOMU TAK BARDZO ZALEŻY ABY OSŁABIĆ POLSKĘ I BY WYBRANO NASTĘPCE PREZYDENTA, KTÓRY BĘDZIE POSŁUSZNY OBCYM MOCARSTWOM ???.


Czy dokończy wykonanie zadania następca, jak meldował Lech Kaczyński bratu, Jarosławowi Kaczyńskiemu, a Polska odzyska suwerenność po utracie niepodległości dnia 10. 10. 2009r.?

Dlaczego w prawyborach PO, używano słów; były prezydent, nigdy nie dopuścimy aby Lech Kaczyński został prezydentem, a niektóre polskojęzyczne media opluwały braci Kaczyńskich?

W jakim celu, ostatnio przebywał w Rosji minister sprawiedliwości i minister obrony?

Czy dla dobra stosunków Polsko - Rosyjskich zostanie utajnione śledztwo na 100 lat?

Dziękujemy społeczności narodu rosyjskiego za okazaną pomoc, my Słowianie musimy trzymać się razem, gdyż terroryści mogą nas skłócić, w podstępny sposób zabić, jak zrobił to morderca, Józef Stalin m. in. w Katyniu.

Te i inne pytania pojawiają się na różnych stronach internetowych oraz w prywatnych dyskusjach, jeżeli ktoś ma dziwne skojarzenia, to Twój problem, w Polsce obowiązuje art. 54 Konstytucji RP. WOLNOŚĆ SŁOWA!

................................. . ?

A teraz

http://www.globalnaswiadomosc.com/jednakzamach.htm
- tutaj możecie Państwo obejrzeć JEDYNY materiał, który ukazuję sytuację tuż po wypadku. Materiał w tej jakości był umieszczany m.in na portalu TVN24, szybko jednak zastąpiono go jednak tym samym materiałem, tyle, że w znacznie gorszej jakości.
http://www.tvn24.pl/-1,1652088,0,1,wrak-jeszcze-plonie-_-amatorski-film-z-miejsca-katastrofy,wiadomosc.html

film pochodzi od tego użytkownika, któremu usunięto konto na YouTube
http://tiny.pl/hg29h (kopia YouTube)
Dlaczego media podały, że Kaczyński nalegał na to by wylądowali, choć nie odczytano wtedy jeszcze informacji z czarnych skrzynek? Jasnowidze?

Skąd prokuratura i ABW wiedziały po 3 godzinach od katastrofy czyje DNA będzie potrzebne? Samolot z prezydencką parą na pokładzie rozbił się pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 r. o między godziną 8.25 a 8.56. Po godzinie 12 w Hotelu Sejmowym zjawili się funkcjonariusze ABW. Weszli do pokojów tragicznie zmarłych parlamentarzystów, aby zabezpieczyć rzeczy osobiste, na których był materiał genetyczny niezbędny do identyfikacji zmarłych. ABW o swojej akcji nie poinformowała rodzin ofiar. Te o przeszukaniu dowiedziały się dopiero 12 kwietnia. Mieli zgodę Bronisława Komorowskiego (PO). Odbyło się to na prośbę Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie badającej smoleńską tragedię. Zabezpieczone tam DNA wysłano do Moskwy. Rosjanie nie prosili Polaków o zabezpieczenie materiału genetycznego. Od początku mówili, że pobiorą DNA od rodzin ofiar na miejscu twierdzi nasz informator związany ze służbami. Tak też się stało. Materiał genetyczny pobrano od bliskich ofiar po ich przylocie do Rosji. DNA samej ofiary jest potrzebne np. wtedy, gdy żyją już tylko krewni o dalszym stopniu pokrewieństwa. Kazimierz Olejnik, były prokurator krajowy, zwraca też uwagę, że działania ABW mogły być podjęte także po to, by przyspieszyć proces identyfikacji ciał.Zabezpieczono rzeczy osobiste, bo można to zrobić szybciej, niż pobrać próbki od bliskiego członka rodziny, którego miejsce pobytu trzeba zlokalizować uzasadnia. Rząd nie odpowiedział, kiedy bliscy odzyskają rzeczy zabrane przez ABW z pokojów sejmowych. Rodziny do dziś nie dostały nawet informacji, jakie przedmioty zabrano.
http://www.rp.pl/artykul/ 465651_ABW_zbierala_DNA.html

Dziennikarze oraz inne osoby, które zaniechają wykrycia prawdy o katastrofie samolotu pod Smoleńskiem będą współwinne tej tragedii. JAKA BY NIE BYŁA PRAWDA, manipulacja i ukrywanie przyczyn oraz przewlekanie w czasie, to następna zbrodnia na rodzinach, które utraciły najbliższych.

Zobaczcie na htt://zapadaj.net/af36538f9e9f.jpg.html.

Co Komorowski wiedział wcześniej o mającej nastąpić katastrofie pod Smoleńskiem, zobacz artykuł na www. aferyprawa.com

Edytowane przez bmigas dnia 05-06-2010 22:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KATYŃ-Smoleńsk
~celina
Użytkownik

Dodane dnia 07-05-2010 13:47
Artykuł 3
Cywilne i państwowe statki powietrzne
a) Niniejsza Konwencja stosuje się wyłącznie do cywilnych statków powietrznych, nie stosuje się zaś do
statków powietrznych państwowych.
Viadrina International Law Project
http://www.vilp.de
Ein Projekt des Lehrstuhls für Öffentliches Recht insb. Völkerrecht, Europarecht sowie ausländisches Verfassungsrecht.
Europa-Universität Viadrina, Frankfurt (Oder), 2002
http://voelkerrecht.euv-frankfurt-o.de
2
smiley Statki powietrzne używane w służbie wojskowej, celnej i policyjnej uważa się za statki powietrzne
państwowe.
c) Żaden państwowy statek powietrzny Umawiającego się Państwa nie może przelatywać nad terytorium
innego Państwa ani lądować na nim bez zezwolenia udzielonego w drodze specjalnego porozumienia lub w
inny sposób albo niezgodnie z warunkami takiego zezwolenia.
d) Umawiające się Państwa zobowiązują się, przy ustalaniu przepisów dotyczących swoich państwowych
statków powietrznych, mieć na względzie bezpieczeństwo żeglugi statków powietrznych cywilnych.


Jak widać z powyższego konwencja chicagowska nie dotyczy statków państwowych. Logicznym wydaje się iż w tak ważnych sprawach jak rozbicie się samolotu z rządem/prezydentem jakiegoś kraju co powoduje sytuację w zasadzie z pogranicza stanu wojny muszą być regulacje odmienne ustalone między stronami. Przy tak poważnej sprawie strona na terenie której wypadek miał miejsce powinna w celu oddalenia od siebie podejrzeń sama oddać prowadzenie dochodzenia przyczyn katastrofy stronie której statek powietrzny uległ rozbiciu. Nie do pomyślenia też jest aby służby obcego państwa zbierały rządowe laptopy i telefony komórkowe, notesy, adresy itp. Żaden suwerenny kraj do czegoś takiego dopuścić nie może! Rosjanie aby oddalić od siebie podejrzenia jeśli nie mają nic do ukrycia powinni sami wystąpić o powołanie międzynarodowej komisji jak Niemcy w Katyniu w 1943 roku. Czas zacząć sprawdzać kto nam puścił ściemę o tym iż zastosowanie ma konwencja chicagowska (GWno? TVN? inne?)Gdyby byli niewinni...

* Tagi:
* katastrofa pod smoleńskiem


Spróbujmy wyobrazić sobie, jak powinna zachować się - strona rosyjska i rządowa polska w sytuacji katastrofy pod Smoleńskiem, gdyby każdej z tych stron zależało na rozwianiu wszelkich wątpliwości dotyczących przyczyn katastrofy.

W sytuacji, gdy ginie prezydent państwa polskiego, wobec którego zarówno polska strona rządowa jak i czynniki rosyjskie od kilku lat prowadziły kampanię nienawiści i wrogości, należało podjąć środki nadzwyczajne, nie mieszczące się w istniejących rozwiązaniach prawnych.

Żeby zdjąć odium podejrzeń, obie strony powinny przede wszystkim zaproponować powołanie niezależnej międzynarodowej komisji z udziałem przedstawicieli NATO i państw zachodnich oraz międzynarodowych organizacji. Byłby to wyraźny sygnał dla świata i dla polskiej, a także dla rosyjskiej opinii publicznej - patrzcie, mamy czyste ręce, niczego nie chcemy ukryć, z tą katastrofą nie mamy nic wspólnego.

Po drugie, taki sam gest powinno wykonać się wobec najbardziej poszkodowanej i pełnej podejrzeń strony - Prawa i Sprawiedliwości oraz jej prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który przecież również miał być pasażerem feralnego samolotu. Polska strona rządowa winna zaproponować Jarosławowi Kaczyńskiemu i pozostałym bliskim ofiar katastrofy pod Smoleńskiem wskazanie swoich przedstawicieli w komisji badającej katastrofę.

Po trzecie, śledztwo winno się toczyć przy otwartej kurtynie. O postępach śledztwa na bieżąco powinien informować upoważniony przez komisję rzecznik.

Z czym tymczasem mamy do czynienia? Z blokadą informacji, nieustannym dezinformowaniem, z czymś więcej niż niedbalstwem przy zabezpieczeniu dowodów i terenu katastrofy, z brakiem konkretów mimo upływu miesiąca od katastrofy, z zapewnieniami o szybkich postępach śledztwa i znakomitej współpracy przedstawicieli Polski z rosyjską komisją przy jednoczesnych zawirowaniach (nieudane wyprawy polskich ministrów do Moskwy, wypowiedzi E. Klicha i jego odwołanie), z odrzuceniem wniosku PiSu w sejmie o przejęcie śledztwa przez stronę polską.

Postawa Rosjan i rządu Tuska potęguje podejrzenia, że katastrofa pod Smoleńskiem nie wydarzyła się przypadkiem
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KATYŃ-Smoleńsk
@bmigas
Super Administrator

Dodane dnia 07-05-2010 17:46
Szanuję każde komentarze, jest wolność słowa, jednak proszę nie używać słów "polski rząd", a "rząd". Gdyby był rząd polski zgodziłby się na komisję międzynarodową lub aby strona polska przejęła śledztwo. Tak samo mówienie, że PSL, PO, SLD, reprezentuje Polski Naród w sejmie, jest nadużyciem, jak można ich tak nazywać, skoro są za ukryciem prawdy, a w sejmie głosują tak jak chce "rząd". Od dziś nie ma polskiego rządu i w większości polskiego sejmu.
Edytowane przez bmigas dnia 07-05-2010 17:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KATYŃ-Smoleńsk
~celina
Użytkownik

Dodane dnia 09-05-2010 14:59
NAJWIĘKSZY TEATR ŚWIATA

Siedzę na twardym krześle W największym świata teatrze Patrzę i oczom nie wierzę Nie wierzę, ale patrzę Przede mną mroczna scena Nade mną wielka kurtyna A przedstawienie zaraz się zacznie Codziennie się zaczyna Tragiczni komedianci Od tylu lat ci sami Niepowtarzalne stworzą kreacje Zamieniając się znowu rolami Ten, który dziś gra króla Do wczoraj nosił halabardę A jutro będzie tylko błaznem Prawa tej sceny są twarde Premiera za premierą Pomysłów nie zabraknie Publiczność zna ich wszystkie sztuczki A jednak cudów łaknie Po każdej plajcie antrakt A po nim znów premiera I jeszcze większa plajta A teatr nie umiera Siedzę na twardym krześle w największym świata teatrze Patrzę i oczom nie wierzę Nie wierzę, ale patrzę A obok mnie w milczącym tłumie w cieniu tej wielkiej sceny Artyści cisi i prawdziwi Artyści niespełnieni Nie zagram w tym teatrze Nie przyjmę żadnej roli. A serce, a co z sercem A niech tam sobie boli I każdy nowy sezon Niech będzie jak pokuta Stąd przecież wyjść nie można Więc siedzę jak przykuta Do tego właśnie miejsca W największym świata teatrze. Patrzę i oczom nie wierzę Nie wierzę, ale patrzę Pode mną smutna ziemia Nade mną nieba kurtyna Więc czekam aż Reżyser Niebieski Ogłosi wielki finał. Nie wierzę, ale patrzę
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KATYŃ-Smoleńsk
~elka
Użytkownik

Dodane dnia 08-07-2010 14:22
[*]
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

@bmigas
DATA: 25/11/2018 20:06
Szkolenie i tresura psów

~bc1953
DATA: 10/05/2013 08:53
Jestem nowy na stronie. Pozdrawiam, życzę wspólnych sukcesów

~ArrincCip
DATA: 04/01/2013 20:39
online payday loans

~celina
DATA: 09/09/2010 14:14
http://prawda2.info/v
iewtopic.php?p=158345
#158345

~GmoFree
DATA: 15/03/2010 20:08
STOP GMO-PROTEST OSTATNIEJ SZANSY 17 marca (środa) 2010 pod Sejmem od godz. 14:00 do 16:00 http://www.polska-wol
na-od-gmo.org/

~celina
DATA: 23/12/2009 21:44
http://www.dancingsan
tacard.com/?santa=234
9632

~GmoFree
DATA: 18/12/2009 21:07
jeden podpis nic nie zmieni?

http://www.eu-referen
dum.org/polski/petiti
ons/natural_remedies.
php

~GmoFree
DATA: 18/12/2009 21:05
INICJATYWA NA RZECZ REFERENDUM EUROPEJSKIEGO W SPRAWIE MEDYCYNY NATURALNEJ mająca zablokować wejście Kodeksu Żywnościowego w 2010 roku(napromieniowanie
żywności, GMO bez oznakowań, delegalizacja z

~Skrobot Cz
DATA: 09/07/2009 21:51
Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich Użytkowników

~Zygmunt Stary
DATA: 20/06/2009 18:05
Gratuluję pomysłu.
Pozdrawiam z Wielunia
woj.łódzkie

Copyright © Świętokrzyski KOS 2010
statystyka
   Powered by v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
543330 Unikalnych wizyt