Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  Welcome to: Świętokrzyski Komitet Obrony Społecznej [Guest] Strona główna
Wrzesień 24 2018 21:46:33  
Nawigacja
Świętokrzyski KOS
  Strona główna
  Artykuły / Felietony
  Forum
  Galeria
  Interwencje
  Linki
  Opinie
  Problematyka społeczna
  Szukaj
  Prześladowania
  Tematyka Rolna
  Statut Stowarzyszenia
  Uwłaszczenia
  Piosenki i wiersze
  Poszukiwane pluskwy-gnidy
  Represje PRL i obecne
  Zagadnienia Religijne
  Kontakt

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 67
Najnowszy Użytkownik: ~Optins11
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~celina
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 74
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~ewamich (44 pkt.)
3) ~Koral (28 pkt.)
4) ~elka (20 pkt.)
5) ~pawel (20 pkt.)
6) ~Boa (20 pkt.)

 Zobacz Temat
Świętokrzyski Komitet Obrony Społecznej | Świętokrzyski KOS | Prześladowania
Autor śp. Popiełuszko
@bmigas
Super Administrator

Dodane dnia 05-06-2010 22:16
ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ


Zbrodnie, które nigdy nie zostaną ujawnione


Zbliża się kolejna rocznica zamordowania księdza "Solidarności" Jerzego Popiełuszko.
Zleceniodawcy nie zostali osądzeni, ponieważ zabrania tego umowa zawarta przy zdradzieckim "okrągłym stole". Ilu zbrodniarzy nie zostało rozliczonych, którzy zamordowali ponad 100 księży od początku stanu wojennego. Nie osądzono zbrodniarzy z lat 1956, 1968, 1970, 1976, 1981 i obecne. Zbrodnie popełnioną na rodzinie posła Filipa Adwenta i wiele innych. Wszystkie siły polityczne i instytucje mówią, że są za wykryciem zbrodniarzy, po cichu robią wszystko, by prawda nigdy nie ujrzała światła.

Przypomnijmy sobie jak mówiono o dekomunizacji i ube-dekomunizacji, nagle krzykacze zamilkli, ponieważ nie pozwala układ z "magdalenki" oraz prowadzony wspólny biznes z byłymi es-bekami. Żadna zbrodnia popełniona na obywatelach Polskich po II wojnie światowej nie zostanie rozliczona, gdyż nadal ręka - rękę myje. Powołany do wykrycia zbrodniarzy PRL - Instytut Pamięci Narodowej jest trzymany za "gardło" i posiada zakaz ujawniania prawdy,(owszem prowadzi odczyty o historii, lecz nie ściga zbrodniarzy, może za 50 lat, od czasu popełnienia tych zbrodni). Oto chichot historii. Pochodzący z Kielc sędzia Jerzy Stępień, późniejszy prezes Trybunału Konstytucyjnego zrobił wszystko ( na czyje polecenie) aby zablokować lustrację.

Oszukują społeczeństwo w sposób tak perfidny, a na dodatek patrzą bezczelnie rodzinom ofiar prosto w oczy.

Pragnę przypomnieć, że podczas pogrzebu ks. Jerzego Popiełuszko, wspólnie z Jerzym Stępniem, Feliksem Zagrodzkim i śp. Jurkiem Spolitakiem zrobiliśmy wieniec z cierni u moich rodziców w Bilczy, wieniec przywieźliśmy pod kielecką Katedrę, o czym został powiadomiony Jerzy Stępień wówczas pracujący w kurii, gdy udałem się do sklepów po szarfy, zostałem zatrzymany przez SB,(pod pozorem napadu na starsze małżeństwo - Pierzaków przy ul. Piekoszowskiej w Kielcach) doprowadzony na komisariat milicji przy ul. Wesołej i tam trzymany, aż do czasu rozpoczęcia się uroczystości pogrzebowych w Warszawie, wieniec dotarł i był położony na trumnie ks. Jerzego, obecnie znajduje się w muzeum przy kościele św. Stanisława Kostki w Warszawie.

Należy podziękować kierownikowi pociągu za odwagę ukrycia wieńca w pociągu przed SB oraz tym osobą, które dowiozły wieniec do Warszawy. DZIĘKUJEMY

Apelujemy do tych co nie zdradzili Pierwszej Solidarności, a będą mogli przyjechać do Warszawy 19 października do Kościoła pod wezwaniem Św. Stanisława Kostki na uroczystości rocznicy porwania i zamordowania śp.ks. Jerzego Popiełuszko.

Zapamiętajcie!

Żaden z obecnych Posłów i Senatorów nie będą chcieli aby ta zbrodnia została wykryta. Obowiązuje ich umowa zawarta przy okrągłym stole. Jeżeli mówią, że chcą to w żywe oczy kłamią!Dlaczego po okrągłostołowa Solidarność przywłaszczyła sobie znak Solidarności i prawo do śp. ks. Jerzego Popiełuszko?

Świętokrzyski Zarząd NSZZ"Solidarność" przygotowując wyjazd na uroczystości Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszko do Warszawy, całkowicie zapomniał o tych co byli internowani i prześladowani w stanie wojennym i później, pozbierali swoich "towarzyszy", a zapomnieli o prawdziwych działaczach podziemia.

Byliśmy z delegacją osób represjonowanych z Województwa Świętokrzyskiego w Warszawie na Placu Zwycięstwa (na własny koszt), była tam ogromna rzesza ludzi, dzięki Panu Bogu i Błogosławionemu ks. Jerzemu Popiełuszce pogoda dopisała. Na wyznaczony sektor dla WIP-ów musieliśmy wejść przed godziną 9.00, msza św. rozpoczęła się o godz. 11.00 ( przed mszą z mamą ks. Jerzego odmówiliśmy Różaniec). Słowo do wiernych wygłosił ks. z Watykanu delegat papieża. O godzinie 13.15 zakończyła się msza św. Delegacje ze sztandarami (pozrzucanymi po całym placu), uformowały się do marszu do świątyni Opatrzności Bożej 12 km. Część naszej delegacji musiała wrócić do oddalonego o 1 km. samochodu, po drodze zauważyliśmy m. in. bardzo dużo samochodów z TVP i innych stacji, policja prawie na każdym skrzyżowaniu i na parkingach, a tam agencje usług towarzyskich wkładały ulotki za wycieraczki samochodów, zachęcające do korzystania z urzędowych burdelów. Tych ulotek było tak dużo (również na chodnikach), że policjanci ślizgali się po nich, aprobując poczynania prostytutek - jaka władza taka Warszawa. Pani prezydent Warszawy czy te ulotki nie były częściowo wizytówką pani pośladków? skoro w tak wspaniałym dniu pani "wydała" zgodę na tą reklamę? Jakie czerpie pani zyski skoro, tych gołych "pani" pośladków jest mnóstwo codziennie pod sejmem i w różnych miejscach? Pani prezydent Warszawy, walcz pani z krzyżami, w wolnej chwili rozrzucaj ulotki z "pani" gołą d... . Droga do Kielc była sucha i bezpieczna, a wróciliśmy o godz. 17.00. oglądając dalszy ciąg uroczystości w Telewizji.
Edytowane przez bmigas dnia 07-06-2010 08:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: śp. Popiełuszko
~elka
Użytkownik

Dodane dnia 08-07-2010 14:15
Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~bc1953
DATA: 10/05/2013 08:53
Jestem nowy na stronie. Pozdrawiam, życzę wspólnych sukcesów

~ArrincCip
DATA: 04/01/2013 20:39
online payday loans

~celina
DATA: 09/09/2010 14:14
http://prawda2.info/v
iewtopic.php?p=158345
#158345

~GmoFree
DATA: 15/03/2010 20:08
STOP GMO-PROTEST OSTATNIEJ SZANSY 17 marca (środa) 2010 pod Sejmem od godz. 14:00 do 16:00 http://www.polska-wol
na-od-gmo.org/

~celina
DATA: 23/12/2009 21:44
http://www.dancingsan
tacard.com/?santa=234
9632

~GmoFree
DATA: 18/12/2009 21:07
jeden podpis nic nie zmieni?

http://www.eu-referen
dum.org/polski/petiti
ons/natural_remedies.
php

~GmoFree
DATA: 18/12/2009 21:05
INICJATYWA NA RZECZ REFERENDUM EUROPEJSKIEGO W SPRAWIE MEDYCYNY NATURALNEJ mająca zablokować wejście Kodeksu Żywnościowego w 2010 roku(napromieniowanie
żywności, GMO bez oznakowań, delegalizacja z

~Skrobot Cz
DATA: 09/07/2009 21:51
Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich Użytkowników

~Zygmunt Stary
DATA: 20/06/2009 18:05
Gratuluję pomysłu.
Pozdrawiam z Wielunia
woj.łódzkie

~celina
DATA: 15/06/2009 17:59
czytam listę tajnych współpracowników i nie wierzę że M. Korona,osoba która zatrudniała pracowników etatowych w zarządzie Regionu NSZZ "S" w Kielcach. To kogo przyjąć pewnie kolegów Tw.

Copyright © Świętokrzyski KOS 2010
statystyka
   Powered by v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
522387 Unikalnych wizyt